Ways of Darkness

Egy olyan fantasy, amit még sohase láttál.

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

Az Istálló

Go down 
SzerzőÜzenet
Stephanus Tavilrond
Administrator - Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 678

TémanyitásTárgy: Az Istálló   Vas. Ápr. 04, 2010 3:32 am

Itt találhatóak a lovagok lovai. Ha elhagyják ezt a térséget, általában magukkal viszik őket. Itt is etetik meg őket.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://wod-game.hungarianforum.com
Gzaxia Nolano
Magus - Varázsló
Magus - Varázsló

Hozzászólások száma : 162

TémanyitásTárgy: Re: Az Istálló   Vas. Ápr. 28, 2013 2:49 pm

Csak néztem a lovag után, ahogy elment. Kissé borús hangulatom volt.
Megvártam Stephanust egyből az istállóban. Itt legalább kellemes félhomály volt. A lova boxa mellett ültem egyből. A köpenyem takarta az új páncélom, és új szerzeményeim. Kivéve az íjamat amit muszáj voltam kívülre kötni.
- Mit kéne csinálnom? - fordultam a lóhoz. Persze nem váltam választ. - Te már biztosan jobban ismered őt. Bocsánat hogy ilyen megpróbáltatásnak tettünk ki téged... mondjuk ha tudnád az egészet...
Elmosolyodtam. Egy lóval beszélek. És mivel tudtam hogy nem válaszol, ezért nem is igazán éreztem olyan furcsának. A történtek után...
Mosolyogva megráztam a fejem, mikor Stephanus visszatért.
- Semmi gond. Annyira nem volt szörnyű. Kibírtam, és legalább volt társaságom - böktem az állat felé. Aztán elvettem a tarisznyát. Újból megráztam a fejem.
- Ha 500, akkor 500. Jó nem mintha nem értenék a pénzhez, vagy annak az értékéhez valamennyire, de már így is te fizettél utánam mindent - mosolyogtam.
- És most? - még a végén azon veszem észre magam, hogy nincs kedvem itt hagyni a lovagot, és előre hiányolnám a társaságát. - Én visszamegyek a pusztára, te pedig vársz egy új küldetésre?
Felhasználó profiljának megtekintése
Stephanus Tavilrond

Hozzászólások száma : 678

TémanyitásTárgy: Re: Az Istálló   Vas. Ápr. 28, 2013 10:03 pm

- Szerintem egyenlőre veled megyek... Nincs kinek így élvezném a társaságát - mondta viccelődve. A puszta... Ki tudja, talán még egy piknikre vagy hasonlóra is lehet lehetőségük. Romantikus. Persze Gzaxiának biztos nem ez jut elősször az eszébe. Igazából Stephanusnak sem, persze Gzaxia jelenléte módosító tényező.
A beszéd közben simogatja Gzaxia homlokát vagy orcáját, ha nem ellenkezik.*
Felhasználó profiljának megtekintése http://wod-game.hungarianforum.com
Gzaxia Nolano
Magus - Varázsló
Magus - Varázsló

Hozzászólások száma : 162

TémanyitásTárgy: Re: Az Istálló   Hétf. Ápr. 29, 2013 12:00 am

Ráfogtam Stephanus kezére és lehunytam egy pillanatra a szemem. De félreértés ne essék, nem azért mert zavart volna. Kifejezetten jólesett hogy itt van, az hogy hozzám ért. Akár mennyire is próbáltam meghúzni egy határt köztünk, a lovag kedvessé jólesett. Ez volt az igazság. Akár mennyire is féltem hogy ebből baj lesz, most nem is gondoltam rá. Még annak is örültem hogy velem jön, pedig sok bonyodalomtól kímélte volna meg magát, és engem is.
- Akkor induljunk jó lovag, vár minket a puszta és a névtelenség... - végig simítottam a kezén még mielőtt leengedtem volna és lassan elindultam kifelé az istállóból. - A lovat szerintem egy darabig még gyalog vezesd. Most nem sietünk és szüksége van a pihenésre.
Természetesen megvártam amíg összeszedelőzködik a lovag, de azt maximum már kint az istálló előtt.
Urrá lett rajtam az a különleges érzés amit ilyenkor szoktam érezni mikor neki indulok a mások által talán ,,semmiként" emlegetett tájnak. És mikor akár csak egy jelenés lehetek azoknak a falubelieknek, városiaknak akik nem ismernek. Amikor először megpillantanak még ott vagyok, aztán már nem... Számomra egészen felemelő érzés volt.

//nos ha nincs más ötlet akkor irány Yrvhaven//
Felhasználó profiljának megtekintése
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Az Istálló   

Az Istálló
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal