Ways of Darkness

Egy olyan fantasy, amit még sohase láttál.

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

Tű-szikla

Go down 
SzerzőÜzenet
Ta'ael Myrth'nddare Tlith
Administrator - Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 73

TémanyitásTárgy: Tű-szikla   Csüt. Nov. 17, 2011 12:16 pm

A Tű-szikla tulajdonképpen egy meredek oldalú, a Szürke hegység keleti nyúlványától több mérföldre a síkságból kitüremkedő hegy, amit erdősáv vesz körül. Közismert tájékozódási pont, így a történelem során sok távoli ország ura találkozott itt Etrandi királyokkal. Volt hogy hetekig vertek itt sátrat s lakomáztak barátságukat vagy új egyezségeiket ünnepelve, de ez már történelem. Ma már csupán utazók néznek fel rá röpkén elhaladtukban. Ám a Tű-szikla rendíthetetlenül áll emlékeztetőként olyan régi korokra, mikor még országok urai gyakran tisztelték meg egymást személyes jelenlétükkel
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Salo
Druidae - Druida
Druidae - Druida

Hozzászólások száma : 31

TémanyitásTárgy: Re: Tű-szikla   Pént. Nov. 18, 2011 6:04 am

//Adó szedés//

Szóval itt lennék. Jelentkeztem egy feladatra, miszerint pár betelepülő nem hajlandó fizetni azért, amit elvettek. Hogy pontos legyek a földterületért. Mivel a királynak nem voltak nélkülözhető emberei, vagy épp attól féltek, hogy a másik király fenyegetésnek veszi majd a jelenlétük nem tudom. Azt tudom, hogy önkénteseket toboroztak, arra a célra, hogy rávegyék a félszerzeteket a kötelességük elvégzésére. Köztük voltam én is. Nem épp a legtisztább munka, amit eltudnék képzelni, de valamiből meg kell élnem nekem is. A rémparipám inkább nem vittem magammal, az emberek valószínűleg rossz képet alkotnának rólam, ha ő is velem tartana. A gyülekező ponttól nem messze, eleresztettem, és adtam neki egy hétre elegendő nyers húst, amin csámcsoghat, és ha netán kifogyna, akkor is tud még vadászni. Az erdő gazdag volt vadakban. Miután végeztem, a felkészüléssel, gyalog tettem meg az utolsó pár kilométert, mígnem megérkeztem a megfelelő pontra. Úgy tűnt egyedül vagyok, legalábbis első. Rajtam kívül csak a tábort őrzők, és a király képviselője volt, akinél jelentést tettem. Nem kaptam túl sok választ, csak egy ideiglenes oklevelet, hogy a király ügyében járok el, mintha ez bárki álláspontját is megváltoztatná, de végül is ajándéklónak ne nézd a fogát, eltettem az oldal táskámban, majd meghajoltam, és átmentem, a hozzám hasonló jelentkezők sátrába, és vártam, hogy jön-e még valaki, vagy pedig az indulás percét.

TémanyitásTárgy: Re: Tű-szikla   Pént. Nov. 18, 2011 9:39 am

//hm, lerövidítve sincsen gond, de az ideiglenes táborhely ötletedet átírom//

Salo a táborra az erdőség szélén talált rá. Látott néhány főnix jelvényes katonát járőrözni, akik valószínűleg a tiszt kísérete lehettek, kevés pozícióval bíró személy bízná rá életét kizárólagosan külföldi zsoldosok társaságára. Azonban nagyjából lehettek heten, íjjal és hosszúkarddal voltak felfegyverezve, valamint acélsisakot és pikkelyvértet viseltek. A gyíkembert egyikük megállította, s szavak nélkül egyszerű gesztikulációval mutatta, hogy kövesse. A táborban nagyjából húsz sátor volt, s hét szekér állta körbe rögtönzött védőfalat képezve, egy a többinél nagyobb felől nyerítés hallatszott. Valószínűleg átmeneti istálló volt, habár az erdő szélén is voltak kikötött lovak, néhány pedig a síkságon vágtatott szabadon, egy pedig lovassal a hátán. A sátrak nem álltak sűrűn, és ahogy a katona átvezette közöttük Salot, észre lehetett venni, hogy apró, egyszemélyes fekvősátrak is voltak, előttük tulajdonosaik ültek, akadt aki fegyvert tisztított. A katona Salot egy termetes sátorhoz vezette, félrehúzta a ponyvát és ismét szótlanul mutatta hogy fáradjon be

Odabent egy szétszedhető asztalt pillantott meg, néhány papír(!)tekerccsel, mögötte székben egy finom, fehér és narancs színek által dominált köntöst viselő embernő ült. Ami azt illeti, kimondottan fiatal lehetett, fésült barna haja túlért a vállán, smaragdzöld szemeivel pedig felpillantott az érkezőre. Összevonta szemöldökét ahogy felmérte a gyíkembert, aztán sóhajtott és intett hogy menjen közelebb. Papírt vett maga elé, lúdtollat mártott egy tintásüvegbe, majd ráírt valamit és ismét felnézett. Nem tűnt se nem szigorúnak se nem meglepettnek, de szemei annál inkább gyanakvóak
- Név? - kérdezte, majd várt válaszát megkapva ismét írt a papírra valamit - Két napot várakozunk még, aztán kap eligazítást és a szerződést. Ha nincs sátra de igényel vagy elfogyott az étel, víz... beszéljen egy katonával - egy pillanat szünetet tartott, még egyszer végigmérve Salot, aztán intett - magamra hagyhat

A szállásról megkérdezett katona egy sátorhoz vezette, ahol csupán egy pokróc volt leterítve, mellette egy földbe szúrt lándzsa és egy kerek pajzs, persze a tulajdonosuk nélkül. Ha Salo ételt kért egy katonától, az hozott szárított húst és almát, a vizükből azonban csak ímmel-ámmal voltak hajlandóak adni

//az innentől érkezők - akik a megfelelő témában jelentkeztek és én vissza is jeleztem, hogy rendben van - írásai addig tartsanak, hogy megközelítik a tábort//
Stephanus Tavilrond

Hozzászólások száma : 678

TémanyitásTárgy: Re: Tű-szikla   Szomb. Nov. 19, 2011 7:20 am

*Stephanus egy három napnyi lovaglás után érkezik meg a helységre. Este volt mire odaért. Szerencsére Stephanus vitt magával megfelelő mennyiségű ételt és italt. Stephanuson nem látszott hogy lovag, hiszen nem a lovagi öltözete volt rajta, hanem egy zöld csuklyás köpönyeg. Persze a köpönyeg alatt ott van a láncing. A kardja is nála van.
Már látta a tábort. A lováról leszállt, és gyalog ment tovább, közeledve a táborhoz. Elővette a tarisznyájából a lábfej-méretű kulacsát, melyben árpasör van. Stephanus már fél napja nem is ivott, így majdnem kiszáradt. Ivott az árpasörből. Ezután újra lezárt a kulacsot, eltette, majd elővett egy szeletnyi kenyeret a tarisznyából, beleharapott egy jó nagyot, majd eltette. Mikor már beért a táborba, még mindig rágta a kenyeret a szájában.
Stephanust megállította az egyik katona, majd ugyanahhoz a sátorhoz vitte, ahova Salot is.
~ Kitalálok magamnak egy hamis nevet. Így legalább nem fogja tudni sohasem, hogy ki vagyok. ~ gondolta magában Stephanus.
- A nevem Stafingrmír Agnarov. Jöttem, hogy csatlakozzak a zsoldos csapathoz. - hazudta Stephanus. Stephanus szemrebbenés nélkül mondta ki a hazugságot, teljesen hihetően.*
Felhasználó profiljának megtekintése http://wod-game.hungarianforum.com

TémanyitásTárgy: Re: Tű-szikla   Szomb. Nov. 19, 2011 11:01 am

Stephanust ugyanazon látvány fogadta mint korábban Salot, a nő, vagyis inkább lány a nevét kérdezte, de ahogy hozzálátott a lúdtoll megállt és a lány furcsállóan felnézett az álcázott lovagra. Alaposan végig mérte és mint aki keserűt ivott, megszólalt
- Kérem, betűzze a nevét - egy pillanatra mintha megviseltnek és fáradtnak tűnt volna az arckifejezése, de nyomban összeszedte magát és a szigorú arckifejezés visszahódította elvesztett befolyását - Ételért és vízért beszéljen a katonáimmal, ha nincs ahol aludjon szintúgy. Most elmehet, a hét végén eligazítást kap és szerződést kötünk
Ha Stephanus esetleg ételt keresett, kapott szárított húst és kenyeret, s a gyíkemberrel ellentétben neki mint embernek szívesen adtak vizükből a katonák

//rendben, most mindketten írhattok a táborban eltöltött időtökről, akár társaloghattok is. egy esetleg két napot várunk esetleges új jelentkezőkre. de ha szeretnétek akkor njkkkal (például katonák, vagy a tiszt) is megpróbálhattok társalogni, ebben az esetben velük majd válaszolok. Akár még apró félmunkát is adok a tábor körül ha kéritek, így a várakozással nem foglak titeket untatni//
Stephanus Tavilrond

TémanyitásTárgy: Re: Tű-szikla   Szomb. Nov. 19, 2011 11:26 am

- A személyi nevem... Essz... Té... Ááá... Eff... Í... Enn... Gé... Emm...Í.. Err... a családnevem... Á... Gé... Enn... Á... Err... Ó... Vé... Stafingrmir Agnarov (ejtsd: Sztátíngmír Ágnáróv). Északnyugati származású vagyok. - válaszolta Stephanus.
*Miután megkapta a választ, hogy elmehet, kiment a sátorból. Elővette a kenyerét a tarisznyából, az obszidiánkésével vágott szeletet magának, majd beleharapott. Ezután megint ivott a kulacsból, amiben árpasör van.
Látta, hogy a többi katona egy bográcsban süt valamit. Odament, és megnézte közelebbről. Őzpörkölt.
- Vehetsz ám nyugodtan... ott vannak a tányérok, viszont az összes kanál elfogyott, úgyhogy vagy a kezeddel eszed ki, vagy egy kenyérrel kikanalazod. - mondta az egyik katona. Stephanus mosolyogva magához vett egy tányért, mert a mérítőkanállal a pörköltből, majd újra elővette a kenyerét, és a pörköltbe mártogatva kezdte el enni. Közbe néha ivott a sörböl amit magával hozott.
- És téged hogy hívnak? - kérdezte az a katona, aki előbb rászólt.
- Stafingrmir Agnarov vagyok. Északnyugatról jöttem. Messziről hallottam, hogy zsoldosokat keresnek, ezért gondoltam csatlakozok. - válaszolta Stephanus.
- Északnyugat? Úgyérted Pkhaur* ? (Pkhaur = Zorod Naugi im Pkhaur) - kérdezte egy másik katona.
- Igen, onnan... - válaszolta Stephanus.
- Ott jó hideg van. Én is onnan származok - mondta egy másik katona.
- Az ám... - mondta Stephanus.
Ezután folytatták az evést, közben néhány katona elmesélt valami viccet, meg hasonlók.
- Miért fél a gnóm a saját hírnevétől? - kérdezte egy katona nevetve.
- Na miért? - kérdezte mindenki más, beleértve Stephanus is együttesen.
- Mert az igazság fáj! - mondta, majd mindenki el kezdett nevetni.
- Na és mit mond a troll az ogrénak, miután megette előle a sülthúst? - kérdezi Stephanus.
- Na mit? - kérdezik a többiek.
- Probléma? - mondta Stephans nevetve, és erre a többiek is elkezdtek nevetni.
- Na és miért olyan kicsik a gnómok? - kérdezi egy másik katona.
- Na miért? - kérdezi mindenki más.
- Mert sajnálják a pénzt a fára! - mondta nevetve, és mindenki más is nevetett. A vicc lényege igazából az, hogy fából csinálnak gólyalábakat, amik az embert magasabbá teszik.
Ezek után folytatják az evést.
Salo
Druidae - Druida
Druidae - Druida

TémanyitásTárgy: Re: Tű-szikla   Szomb. Nov. 19, 2011 12:59 pm

- Scatama Salorium.-Mondtam majd le is betűztem neki, végül elkísértek, kértem ételt, és vizet is bár mindkettőből keveset kaptam. Volt egy olyan érzésem, hogy nem kedvelnek, amit nem is az étel és víz mennyiség mintsem a katona nézése okozott. Inkább úgy döntöttem, hogy nem jegyzem meg. Csak gyorsan végeztem az ebédemmel, majd lefeküdtem, hogy pihenjek egy kicsit. Ez viszont nem volt könnyű, mert nem sokkal később nevetések zaja zavarta meg pihenésem. Egy ideig csak forgolódtam, de aztán úgy döntöttem, hogy nem próbálkozok tovább. Felkeltem és kiléptem a sátorból. Megláttam a beszélgető embereket, és az egyikük felettébb ismerős volt. Közelebb léptem a csoporthoz, és intettem egyet.
-Jó napot! Csatlakozhatnék?-Kérdeztem, miközben mindegyiküket megnéztem. Fel is ismertem Stephanust, nem csoda, hogy olyan ismerős, volt. Meg is döbbentem elsőre, de aztán csak sóhajtottam.~Úgy tűnik téged nem lehet elkerülni ugye?~Kérdeztem magamtól, miközben a többiek válaszára vártam.
Stephanus Tavilrond

TémanyitásTárgy: Re: Tű-szikla   Szomb. Nov. 19, 2011 2:52 pm

- Pffff... főlelem... - mondta az egyik katona unottam Salonak.
- Na akkor... Mi történik ha összekeverünk egy embert és egy démont? - kérdezte Stephanus a többiektől.
- Na mi? - kérdezték a többiek kiváncsian.
- Tüzes romantika! - válaszolta nevetve, és a többiek is elkezdtek nevetni azonnal.
- És mit esznek a trollok? - kérdezi egy másik.
- Na mit? - kérdezik a többiek.
- Problémát! - mondja a katona.
- És mit tesz a gnóm a barátja halálakor? - kérdezi egy másik.
- Közli vele hogy meghalt, és választ vár! - mondja egy másik, és mindenki nevet.
Vajon Salo mit fog szólni mindezekhez a viccekhez?
Salo
Druidae - Druida
Druidae - Druida

TémanyitásTárgy: Re: Tű-szikla   Szomb. Nov. 19, 2011 3:41 pm

Csöndben hallgattam a kis humor kosarakat. Én nem nevettem, csak próbáltam valami erőltetett mosolyt produkálni. Valamiért engem a faji viccek nem tudnak megfogni, mert inkább csúfolódásnak érzem, mintsem viccelődésnek, és ez egyből rossz képet fest az alakról a szemeben.~Talán mégsem volt túl jó ötlet ide jönni.~Gondoltam, miközben felálltam, hogy kicsit körbe nézzek. Kicsit meglepett, hogy Stephanust így látom, mármint nehéz páncélzat nélkül. Furcsa volt, de ki vagyok én, hogy kérdezősködjek, meg amúgy is úgy tűnik jól elvan a többiekkel. Bár azért bántott, hogy még csak fel sem ismert, vagy csak nem akart felismerni? Nem tudom, és talán nem is érdekel, mert akkor megszólítottam volna. Reménykedtem, hogy jön majd valaki akivel beszélgethetek.~Még két nap indulás előtt... Félek ez lesz az év leghosszabb két napja.~Gondoltam magamban aggódva, miközben leültem az egyik sátor tövébe, és elkezdtem meditálni, hátha az segít összeszedni a gondolataim.

TémanyitásTárgy: Re: Tű-szikla   Szer. Nov. 23, 2011 3:36 pm

//úgy vélem egyetértetek avval hogy vágjunk bele//

A tűz körül fecsegő társaság igencsak jól szórakozott, kivéve talán Salot és egy-két szótlan katonát, kik nem igazán értékelték az elhangzó vicceket. Az egyik katona aztán megelégelte a társaságot, húsostól tömlőstől felszedelőzködött, s elindult a sátrak irányába - út közben kis híján összeütközve egy állig felfegyverzett törpével, akit épphogy kikerült. Arra lehetett volna számítani hogy a törpe anyanyelvén sértődött káromkodásba kezd, de mintha észre sem vette volna tovább trappolt a tűz felé

Ott aztán földre tette bárdját s pajzsát, hátáról egy rövid íjat vett le, s addig övére csatolt tegzével együtt fegyverei mellé tette. Szó nélkül leült a tűzhöz, letudva egy biccentéssel az üdvözlést, s magához véve egy kihegyezett botot, kicsiny zsákjából elővett első ránézésre vöröshagyma fejeket tűzdelt rá, s a tűz fölé tartotta. Szabad bal keze egy ivótömlőért nyúlt, aminek dugaszát fogai segítségével eltávolította, s lehúzta a maradék nedűt ami benne volt még, Csak eztán vetett sanda pillantásokat a tűz körül üldögélőkre, akik közül néhányan már természetesen őt figyelték, azonban az nem szólt egy szót sem
Stephanus Tavilrond

TémanyitásTárgy: Re: Tű-szikla   Csüt. Nov. 24, 2011 10:04 am

*Stephanus csak nézte, ahogy a többiek reagálnak. Salonak nem tetszettek a viccek. Aztán érkezett egy törp is. Stephanus ezután felállt, és közel ment Salohoz. Majd suttogott neki.*
- Egy kicsit félre tudnál jönni egy pillanatra?
*Ha Salo követte, akkor Stephanus kicsit messzebb vezette, ahol a kettőjük beszédét már nem nagyon halották. Ezután szólt neki.*
- Igen, én vagyok az, Stephanus. Bocs hogy nem szóltam, de most küldetésem van. A rendem küldött, hogy biztosra vegyem, hogy nem adóztatnak Etrandi falvakat-e. Ezenívül itt Stafingrmir Agnarov névre hallgatok. Nehogy lebuktass. - suttogta Stephanus Salonak. Olyan messze voltak, hogy nem nagyon értette senki a beszédüket, ezenkívül Stephanus suttogot is, és még ráadásként, Stephanus a Sceotamagi (gyíkember) nyelven mondta neki, a hármas biztonság érdekében.*
Salo
Druidae - Druida
Druidae - Druida

TémanyitásTárgy: Re: Tű-szikla   Pént. Nov. 25, 2011 12:06 pm

Egy kicsivel később Stephanus oda jött hozzám, és megkért rá, hogy menjünk kicsit félre. Kicsit felvontam a szemöldököm, de végül is beleegyeztem.
-Na jó.-Egy kicsit eldugottabb helyen végül elkezdett beszélgetni velem. Kicsit meglepődtem, hogy az én nyelvemen szólt hozzám, de az jobban érdekelt mit is csinál itt pontosan. Kicsit elgondolkoztam, majd bólintottam.
-Hát jó, megőrzöm a titkod, de gondoskodj, róla, hogy senki ne kérdezzen rá. Tudod, hogy az én fajtám nem tud hazudni.-Mondtam, majd visszaváltottam emberi nyelvre.
-Hagyjál már békén ember. Azt hiszed, hogyha a nyelvemen beszélsz hozzám akkor majd jobban elvisellek? Ne most próbálj viccelődni.-Bár színészkedtem még sem hazudtam, hisz csak két mondatot vetettem fel amik nem is tökéletesen kapcsolódnak a kettőnk kapcsolatához, hisz mindegy milyen nyelven beszélünk, nem fogja befolyásolni az gondolataim bármilyen módon. A másik meg inkább egy jó tanács semmint egy állítás volt, amit nem muszáj betartania, és ezzel hazudni se tudok. Ügyes átgondolás, és a többiek figyelmét is elfedte remélhetőleg. Sóhajtottam egyet, majd elindultam. Úgy döntöttem a legjobb az lesz ha egyszerűen Stafingmir Agnarovval megyek küldetésre semmint Stephanus Tavilorddal, akit most Agnarov névvel láttak el.

TémanyitásTárgy: Re: Tű-szikla   Szomb. Nov. 26, 2011 10:11 am

A kora délután eseménytelenül telt el, a katonák lassan szétszéledtek és a törpe is felszedelőzködött a tűz mellől. Később a látóhatáron három lovas bukkant fel, egyenesen a tábor felé tartottak. Amikor oda érkeztek, lovaikat futni eresztették, ők maguk pedig egy katona vezetésével eltűntek a sátrak között. Más rajtuk kívül nem érkezett aznap, s amint a nap lebukott a hegyek mögött a tábortüzet ismét megrakták, néhány másikat is gyújtottak és most már sokféle lény nyüzsgött körülöttük, lehettek vagy tizenöten - a katonák azonban miután hoztak húst, kenyeret és bort, távoztak. A törpe ezúttal egy másik társaságában bukkant fel, aki kedélyesebbnek látszott társánál. A három lovas korábbról napbarnított emberek voltak, a tábortüzükhöz most két íjjal és rövid karddal felszerelt kalandor ült le, egyikük nő volt. A többiek nagyrészt erdőelf nők és férfiak voltak, akik szintén külön csoportba gyűltek. A tűzhöz ahol Salo és Stephanus ebédeltek korábban, most egy fehér köpenybe öltözött nő és egy vörös köpenyes férfi telepedett le, mágia használók lehettek. A erdőelf csoportot leszámítva senki sem tiltakozott ha Stephanus és Salo helyet kértek a tábortüzüknél

//njkk irányítását innentől bízzátok rám//
Stephanus Tavilrond

TémanyitásTárgy: Re: Tű-szikla   Szomb. Nov. 26, 2011 2:42 pm

- Jó, jó, megoldom hogy ne említődjék meg. Csak ügyelj arra, hogy akkor tartsd a szád. Szerintem most jobb lenne ha visszamennénk a többiekhez. - mondta Stephanus Salonak. Ezután érkeztek új tagok. Három lovas. Ezenkívül erdőelfek is érkeztek. Stephanus visszament a tábortűzhöz.
- Leülhetek? - kérdezte. Ha odaengedték, akkor leült, magához vett egy agyagtányért, megtöltötte pörkölttel, majd elkezdte a kenyerével együtt enni. Viszont ha nem engedték oda, akkor továbbállt, hátha talál valami más helyet ahol leengedik ülni és enni. Mindenesetre megpróbált közben jó alaposan körbe is nézni.
~ Mikor is indulunk? ~
Salo
Druidae - Druida
Druidae - Druida

TémanyitásTárgy: Re: Tű-szikla   Szomb. Nov. 26, 2011 3:29 pm

A mondataira, csak bólintottam egyet, majd visszamentem a sátramhoz, hogy pihenjek egyet. Most hogy vége volt a viccelődésnek tudtam kicsit aludni is. Nem sokat aludtam, de eléggé kipihentem magam, az estére, amikor is már elég sokan összegyűltünk. Miután segédkeztem kisebb munkákban sikerült kidolgoznom egy kis elfogadást, ami abból állt, hogy most már vehettem az ételből ami a tábortűz körül volt, és nem kellett kérnem a maroknyi élelmet. Bár lehet az is közre játszott, hogy most már nem én voltam az egyetlen más fajú a táborban. Még gyorsan leraktam egy kevés tűzifát a tábortüzek egyikéhez, hogy legyen mivel táplálni, majd sóhajtottam, és körbe néztem. Kis gondolkodás után úgy döntöttem, hogy talán a mágusnak kinéző emberekkel tudnék a legjobban eltársalogni, így oda mentem a tábortűzhöz.
-Jó estét. Remélem nem baj ha leülök.-Mondtam, miközben már rogyasztottam a térdem, hisz volt elég hely mindannyiunknak csak nem ellenkeznek. Helyet foglaltam, és hozzáláttam az evéshez miközben próbáltam megismerkedni velük a szokásos kérdésekkel. Mi a nevük, honnan jöttek, milyen mágia területen jártassak, és e-félék, természetesen és válaszoltam minden kérdésre amit esetleg feltettek, és nem találtam sértésnek.

TémanyitásTárgy: Re: Tű-szikla   Hétf. Nov. 28, 2011 8:42 am

A mágusok mint kiderült nem kimondottan bánták a társaságot, noha természetesen eleinte kissé gyanakvóak és szófukarok voltak. Gyémánt és Rubint néven mutatkoztak be, amihez nem kellet sok ész hogy ki lehessen következtetni hogy bizonyosan nem az igazi neveik voltak. Nem árulták el hogy honnan jöttek és mi a szakértelmük - mondván szerintük egy mágusnak mindig legyen meglepetés a tarsolyában - de azt igen hogy az utolsó város ahol megszálltak idejövet Copperport volt, és a nő (Gyémánt) kimondottam koszos helynek tartotta, amit szívesen ecsetelt is. Rubint kissé mogorvább volt és az étel láthatóan nem volt ínyére, egy megjegyzést is tett miszerint az erdőelfek jól elvoltak nélkülük. A páros nem maradt a tűznél miután befejezték a vacsorájukat, s lassan az erdőelfek is távoztak, csupán az emberek és a két törpe tábortüze körül folyt a fecsegés, s az evés ivás, valaki dalra is fakadt és néhányan csatlakoztak hozzá

//kérdés: a következő napot átugorjuk, vagy néhány reagban ki szeretnétek játszani?//
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Tű-szikla   

Tű-szikla
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal