Ways of Darkness

Egy olyan fantasy, amit még sohase láttál.

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

Marius Moga

Go down 
SzerzőÜzenet
Marius Moga
Inquisitor - Invkizítor
Inquisitor - Invkizítor

Hozzászólások száma : 1

TémanyitásTárgy: Marius Moga   Vas. Jún. 19, 2011 1:13 pm

Név: Marius Moga
Nem:Férfi
Jellem: Semleges Gonosz
Anyanyelv: Apanonalammen
Ismert nyelvek: Apanonalammen, Arquelammen
Elsődleges faj:Ember
Másodlagos faj:nincs
Osztály:Pap
Presztízs osztály: Inkvizítor
Tulajdonságok:
Erő:14
Kitartás:12
Ügyesség:8
Intelligencia:11
Bölcsesség:14
Karizma:10
Képzettségek:
-Mágikus erők észlelése
-Páncélviselés: Könnyű
-Páncélviselés: Közepes
-Páncélviselés: Nehéz
-Ütőfegyverek: Alapvető
-Ütőfegyverek: Haladó
-Ütőfegyverek: Mester
-Íj használat: Alapvető
-Íj használat: Haladó
-Gyógyítás: Alapvető
-Elvarázsólt Eszköz
-Nyomkövetés: Alapvető
-Nyomkövetés: Haladó
-Mágia: Elemi Papi mágiák
Kinézet: 175 cm magas vagyok, rövid fekete hajam van, fehér a bőrszínem. Erős test a kiképzésnek köszönhetően. Kék szemeim vannak, nincs arc szőrzetem, mert levágom. Szinte mindig hordom az inkvizítor páncélomat és magamnál tartom a csata pörölyömet és a nyílpuskámat. Van egy táskám is, amiben a többi felszerelésemet tartom.
Jellem: Mindig engedelmeskedek a parancsoknak, amit kapok. Mélyen vallásos ember vagyok mindig imádkozok egy templomban. Nem kegyelmezek az eretnekeknek, akik letértek a helyes útról. Általában nyugodt ember, nem nagyon szoktam dühös lenni, meg tudom őrizni a hidegvérem.
Előtörténet:

Egy Grandfolkhoz közeli faluban születtem egy szegény paraszti családban. Igen nagy nyomorban éltünk, alig jutott étel mindenki. Mindig segítettem az anyámnak otthon, amiben csak tudtam. 5 éves koromban a szüleim úgy döntöttek, hogy beadnak papi iskolába Grandfolkban. Én eleinte nem nagyon akartam elmenni a szüleimtől, de azt mondták, hogy jobb lesz nekem ott, mint itthon. Pap iskolában kaptam a Marius Moga nevet inentől kezdve így hívtak. A pap iskolában eleinte nem voltam, túl szorgos és sokszor szabályt szegtem, ezért sokszor büntetésben volt részem. Mikor már egy kicsit idősebb voltam már kezdtem komolyan venni a tanulmányaimat igen jól tejesítettem őket. Megtanultam, ütőfegyverekkel harcolni és, eltanultam az elemi mágiákat is. A tanítóim nagyon büszkék voltak rám, de én nekem nem nagyon tetszet a papi élet, mert úgy éreztem, hogy így nem tehetek olyan sokat az egyházért. 20 éves koromban megismertem a Szent Inkvizícióval láttam egyszer, hogy máglyán égették el az eretnekeket, láttam bennük, hogy ők a legnagyobb hívei Titanusnak. Ezután, úgy döntöttem, hogy csatlakozok az Inkvizícióhoz és ezt közöltem a tanítóimmal, akik meg ellenezték ezt, de én hajt hatatlan voltam és elmentem az Inkvizítorok központjába és csatlakoztam. Hamarosan elkezdődött a kiképzésem, ekkor tanultam meg mesterien bánni az ütő fegyverekkel és jól tudtam bánni a nyílpuskákkal is. De nem csak ezeket, hanem még a kínvallatást és a nyomkövetést is. Megtanultam, hogy kell az élőholtak és a sötét mágia gyakorlok ellen harcolnom. 28 évesen mentem először a hitetlenek ellen harcolni. Egy kisebb faluban egy démonimádó kultista csoportot kellet felszámolnunk, mert már túlságosan is sok aggasztó szóbeszéd jött onnan. Mikor oda értünk gyorsan felkutattuk a búvó helyüket. Amikor megtaláltuk őket egyből ránk támadtak, amikor megláttak. De mi könnyedén legyőztük őket, mert mi sokkal jobban harcoltunk, mint ők. Egyedül a vezetőjük rendelkezett varázserővel, de nem volt valami nagy varázshasználó. Csak akkor lepett nagyon meg minket, amikor egy villám gömböt lőtt felénk, de ezt még kitudtuk, kerülni. Ezután én telekinézissel elkezdtem fojtogatni, de nem szándékoztam életben hagyni addig csináltam, amíg meg nem fulladt láttam, ahogy földre esik és kapálódzott felé a kezeivel. Miután végeztünk velük még néhány gyanús vélt embert a kínvallatás alá vettünk, hogy vallják be bűneiket. Ők ártatlannak vallották magukat, de mi nem hittünk nekik, mert meg voltunk győződve, hogy közük volt a kultistákhoz. Ezután visszatértünk Grandfolkban, ezután még 2 évig a városban voltam tejesítettem a kötelességemet. Miután letelt a két év, azután egy magam elindultam bejárni az Etrandi királyságot hitetlenek és eretnekek után kutatva.

Felszerelés:
-,Egy kétkezes csata pöröly
-,Egy nyílpuska
-,Egy pikkelyvért(Ez alatt egy inkvizítor ruha)
-,Bőrkesztyűk
-,Bőrcsizmák vastérd védőkkel kiegészítve
-,Sima nadrág
-,Egy hátizsák
-,10 arany egy tarisznyában

A hozzászólást Marius Moga összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jún. 19, 2011 1:20 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Stephanus Tavilrond
Administrator - Adminisztrátor
Administrator - Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 678

TémanyitásTárgy: Re: Marius Moga   Vas. Jún. 19, 2011 1:17 pm

Hmmmm...
Bár kissé összecsapott, és néhol nehéz olvasni - sok helyen ahova kellene vessző, ott hiányzik -, ezeket a hibákat ráérsz később kijavítani.
Elfogadom.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://wod-game.hungarianforum.com

Marius Moga
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal