Ways of Darkness

Egy olyan fantasy, amit még sohase láttál.

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

Hunter

Go down 
SzerzőÜzenet
Hunter

Hozzászólások száma : 1

TémanyitásTárgy: Hunter   Szomb. Dec. 11, 2010 9:46 am

Név:Hunter
Faj:Gyíkember
Év:150 éves
Fegyverei:Egy erős csont kard,néhány lándzsa,

Külső tulajdonságai:Szeme színe kék.Fogai és karmai élesek és hegyesek.Erős és karcsú.Farkának a hossza kb. másfél méter.Magassága 200cm.Pikkelyének színe barna.

Belső tulajdonságai:Nyugodt természetű és előbb gondolkodik és aztán cselekszik.Szereti a vadászatot.Inkább nem harcol ha nem muszáj.

Előtörténet:
Átlagos gyerek voltam.Mondjuk egy szegény családban nőttem fel.De amúgy nem volt semmi különb bennem mint a többi gyerekbe.Szüleim szerettek.Ezt én is viszonoztam. Sose szóltam vissza nekik és soha nem ellenkeztem döntésükkel.12 évesen tanultam kardforgatást.Jó bántam a kardal de a lándzsához is konyítottam.17 évesen mentem az első háborúmba.Sikeresen zajlott a harc.Majd egy harcon egy lándzsás eldobta fegyverét és az éle pedig egy hosszú vágást ejtett a hasamon. Két hétig lábadoztam. Ez az egyetlen seb amit háborúban szereztem.Majd volt egy feladatunk. Egy kisebb faluban kellet felkutatni egy embert. A faluban mikor beértem a hosszú út miatt betértem egy fogadóba.Ittam egy sört és elkezdtem azt a bizonyos személyt keresni. Mikor már esteledett megkérdeztem egy falusit hogy van e egy furcsa ember itt. Kis idő után azt mondta hogy van egy barlang nem messze.Ott be kell mennem és találok a végén egy ajtót ott is bemegyek. Ott találom.Úgy tettem ahogy mondta. Majd amikor bementem azon a bizonyos ajtón egy köpenyes ember volt ott.Majd megszólítottam.
-Héj ember fordulj meg szép lassan.
Egy hörgést hallottam majd mikor megfordult nem egy egyszerű ember volt hanem egy csontváz.Valamit mormolt.Majd mikor támadtam volna elájultam.Mikor felkeltem az ég már sötét volt és csak a hold fénye világított.Nem tudtam hogy mi történt.A közelembe pont volt egy tó.Bele néztem ijedtség fogott meg a tükörképembe.Karmaim nőttek.Bőrömet felváltotta a pikkelyek.Egy gyíkember lett belőlem.Erőm természet feletti lett.Kinézetem és étvágyam miatt az erdőbe élem életem.Nem merészkedek ki az sűrű erdőből.Egy fán építettem egy faházat és abba élek.NAz ott élő állatokat eszem meg és a csontjaikból fegyvereket csinálok.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Stephanus Tavilrond
Administrator - Adminisztrátor
Administrator - Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 678

TémanyitásTárgy: Re: Hunter   Szomb. Dec. 11, 2010 10:07 am

Sajnos nem fogadható el. Sok fontos adat hiányzik.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://wod-game.hungarianforum.com

Hunter
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hunter pub