Ways of Darkness

Egy olyan fantasy, amit még sohase láttál.

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

Mánuel Komnénosz

Go down 
SzerzőÜzenet
Mánuel Komnénosz
Miles - Harcos
Miles - Harcos

Hozzászólások száma : 132

TémanyitásTárgy: Mánuel Komnénosz   Kedd Okt. 19, 2010 9:25 am

Név:Mánuel Komnénosz
Nem:Férfi
Jellem:Törvényes Gonosz
Anyanyelv:Apanonalammen
Ismert nyelvek:Apanonalammen,Ialammen,Arquelammen
Elsődleges faj:Ember
Másodlagos faj:nincs
Osztály:Harcos
Presztízs osztály:nincs
Tulajdonságok:
Erő:15
Kitartás:13
Ügyesség:12
Intelligencia:10
Bölcsesség:8
Karizma:8
Képzettségek:
-Páncélviselés: Könnyű
-Páncélviselés: Közepes
-Páncélviselés: Nehéz
-Kardforgatás: Alapvető
-Kardforgatás: Haladó
-Kardforgatás: Mester
-Ütőfegyverek: Alapvető
-Ütőfegyverek: Haladó
-Ősi nyelv ismerete:Alapvető
-Ősi nyelv ismerete:Haladó
Kinézett:fekete haj,Barna szemek,nincs arc szőrzet,170 cm,85kg,Erős test felépítésű

Előtörténet:
Etrocast földesurának egy szem fiaként született. Anyámat nem ismertem, mert születésem után nem sokkal meghalt. Apám, mivel én voltam az egyetlen fiú gyermeke nagyon sokat foglalkozott azzal ,hogy alkalmas legyek a birtok megöröklésére.Már kis koromban sok pénzt költött oktatásomra, sok tanítót bérelt fel, akik sokat tanítottak a történelemről és megtanultam tökéletesen beszélni a nemes elfek nyelvét és folyékonyan beszélem az ősi Ialamment nyelvet.
8-tól-16 éves koromig apám megtanított harcolni és hogyan vezessem a bandériumot hogyha történne valami vele, és nekem kell vezetnem őket egy háború idején.A kardforgatás mestere lettem, még apámat is sikerült legyőznöm egy párbajban ,de az ütőfegyverekkel is jól bánok .Az íjászatban és a hosszú fegyverek használatában nagyon leszerepeltem.Volt néhány próbálkozásom ,de hamar feladtam, ezek a fegyverek távol álltak tőlem.
20 éves koromban apám meghalt egy betegségben.Halála után rám szált a birtok, s radikális változtatásokat hoztam. Emeltem az adókat, akik nem dolgoztak azokat megkorbácsoltattam .Vas ököllel irányítottam a birtokot.A parasztok 2 év után fellázadtak ,de könnyedén levertem a lázadást, s
a lázadás vezetőit karóba húzattam, ezzel megfélemlítve a többieket ,hogy ők is így járnak ha fellépnek ellenem.Többi parasztot egy hét robotra büntettem .Már negyedik éve irányítom a birtokot, amikor éjszaka közepén inkvizítorok jelentek meg birtokom kapujánál, és az mondták, hogy eretnek vagyok és jöttek kivégezni .Pedig ez szedett-vetett hazugság volt.Mivel nem adtam fel magam, megkezdték a támadást.Sok katonám elárult engem és beengedték inkvizítorokat, majd segítették is őket.Csak néhány hűséges katonám maradt, így gyorsan magamhoz vettem a felszerelésemet. Az segítségükkel eljutottam egy titkos járathoz, amit csak ők ismertek ,de nem jöttek velem, hanem feltartották az inkvizítorokat. Így menekültem meg az inkvizítoroktól.
Ezután Talonba menekültem és ott hallottam híreket ,hogy a Howe nemesi ház feje volt, ki azt állította rólam ,hogy eretnek vagyok és hogy talált bizonyítékot is erről .Ezért a tettéért bosszút esküdtem, s addig nem nyugszom bele amíg nem látom az egész családját holtan.De úgy döntöttem előbb még erősebbé kell válnom ezért 1 évig zsoldosnak álltam .Az egy év eltelte után saját kalandozásokba kezdtem, és most itt vagyok.

felszerelés:

Mindennapi ruházat (felsőtesti rész)
Mindennapi ruházat (nadrág)
Láncing Páncél
Láncing Kesztyű
Harci csizma
Kétpontos pajzs(Etrandi stílusú.Családi címer a közepén)
Rostély nélküli sisak
Öv
Kardtartó hüvely

Hosszú kard(családi kard Mánuel Komnenosz az apjától örökölte)
Buzogány

Megjegyzés:Az íjászat és a hosszú fegyverek képzettségeket kivettem és helyette a kardforgatást fejlesztettem.

A hozzászólást Manuel Komnénosz összesen 8 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Ápr. 04, 2011 11:15 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Stephanus Tavilrond
Administrator - Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 678

TémanyitásTárgy: Re: Mánuel Komnénosz   Kedd Okt. 19, 2010 10:21 am

Üdv!
Bár kicsit rövid az előtörténet, elfogadható.
Viszont ha lehet, a helyesírási hibákat javítsd ki, és ügyelj a mondat elei nagybetűkre és a mondatvégi írásjelekre.
Ha az megtörtént, elfogadom a karaktert.
Felhasználó profiljának megtekintése http://wod-game.hungarianforum.com
Mánuel Komnénosz
Miles - Harcos
Miles - Harcos

Hozzászólások száma : 132

TémanyitásTárgy: Re: Mánuel Komnénosz   Kedd Okt. 19, 2010 1:38 pm

Javítottam rajta.
Felhasználó profiljának megtekintése
Stephanus Tavilrond