Ways of Darkness

Egy olyan fantasy, amit még sohase láttál.

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

Jogi és felelősségügyi dolgok

Go down 
SzerzőÜzenet
Stephanus Tavilrond
Administrator - Adminisztrátor
Administrator - Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 678

TémanyitásTárgy: Jogi és felelősségügyi dolgok   Pént. Ápr. 02, 2010 9:07 am

-Az oldal tartalma jogi értelemben kérdéses. Vannak olyan részek amelyek teljes részben az én elmém - vagy Hane elméjé-é, vagy azoké, akik segítettek az oldal elkészítésében - szüleményei. De vannak olyan részek (itt nem csak a fajokra meg a világra kell gondolni, hanem a játék rendszerére is) amelyekhez az ihletet más könyvekből/filmekből/játékokból vettem.
Mindet nem tudom felsorolni, de néhány jelentősebbet:
A Gyűrük Ura (fajok, a játék világa), Dungeons and Dragons (fajok, kasztok), Heroes of Might and Magic 1-5 (fajok, kasztok, a játék világa), Star Wars: Knights of the Old Republic (röviden KOTOR) 1-2 (a játék rendszere)
-Az oldal 18 éven alluliaknak nem ajánlott. Ez nem jelenti azt hogy 18 éves kor alatt tilos az oldalra jönnöd (én magam is még csak 17 voltam mikor a játékot megalkottam), de csak saját felelősségedre. Engem egyáltalán nem érdekel a korod, de ha valami történik veled miután az oldalamat látogattad, a tanáraid vagy a szüleid hozzám NE forduljanak.
-Mindent csak a saját felelősségedre. Ha bármi kárt okoz neked az oldal (kivéve a szerzői jogsértést, amit a saját tudtom nélkül elloptam tőled), én felelősséget NEM vállalok!
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://wod-game.hungarianforum.com

Jogi és felelősségügyi dolgok
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal